91
597465

Arvid Liljelund

(Finland, 1844-1899)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 020 - 11 300 SEK
835 - 1 040 USD
Klubbat pris
600 EUR
Arvid Liljelund
(Finland, 1844-1899)

MANSPORTRÄTT.

Sign. 1871 Hfrs. Olja på duk 36x29 cm.

Föreställer enligt uppgift: Brynolf Sjöström.