Francesca Mascitti-Lindh

(Finland, Född 1931)
Francesca Mascitti-Lindh
(Finland, Född 1931)

FRANCESCA MASCITTI-LINDH, KERAMIKFAT. Sign. FML, Arabia.

Blå- och turkostonad glasyr. Diam. 45,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
390
4 473
408
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (6 bud)
23 apr 2015 16:41
390 EUR
23 apr 2015 16:41
370 EUR
22 apr 2015 17:51
350 EUR
22 apr 2015 14:50
226 EUR
15 apr 2015 22:45
100 EUR
2 apr 2015 21:02
50 EUR