Toini Muona

(Finland, 1904-1987)
Toini Muona
(Finland, 1904-1987)

TOINI MUONA, KERAMIKFAT. Sign. TM.

Diameter 20 cm, höjd 6,5 cm.

Sedvanligt slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
347
3 932
362
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (5 bud)
27 apr 2016 17:49
347 EUR
27 apr 2016 17:49
327 EUR
27 apr 2016 17:11
200 EUR
27 apr 2016 8:18
100 EUR
26 apr 2016 19:08
35 EUR