Madeleine Pyk – en samling F769

Vilho Lampi

(Finland, 1898-1936)
Vilho Lampi
(Finland, 1898-1936)

VILHO LAMPI, STILLEBEN MED NYCKEL.

Sign. -22. Olja på pannå 28x33 cm.

Kervo konstmuseum 1992.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 600
16 864
1 831
Utropspris
1 800 EUR
Budhistorik (5 bud)
23 maj 2016 17:52
1 600 EUR
23 maj 2016 17:52
1 550 EUR
23 maj 2016 17:52
1 500 EUR
23 maj 2016 17:52
1 450 EUR
23 maj 2016 17:06
1 400 EUR