SKED silver och emalij, egyptiserande dekor 1920-tal.

Plique-a-jour och Champlevé emalj. Öppningbart utrymme, längd 16 cm.

Slitage.

250
2 868
262
Utropspris
500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
24 maj 2016 14:28
250 EUR
24 maj 2016 14:28
200 EUR
20 maj 2016 12:39
70 EUR
9 maj 2016 22:28
60 EUR
9 maj 2016 18:54
50 EUR