SUPKOPP, silver och emalj, Moskva 1899-1908, Maria Sokolova

Flerfärgad cloisonné emalj. Invändigt förgylld. Höjd 4,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
505
5 792
529
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (19 bud)
8
24 maj 2016 17:51
505 EUR
24 maj 2016 17:51
500 EUR
23 maj 2016 18:29
440 EUR
23 maj 2016 18:29
420 EUR
23 maj 2016 18:29
400 EUR
23 maj 2016 18:29
380 EUR
23 maj 2016 14:13
300 EUR
23 maj 2016 14:13
280 EUR
22 maj 2016 22:46
240 EUR
20 maj 2016 11:51
220 EUR
20 maj 2016 11:50
200 EUR
20 maj 2016 11:50
200 EUR
19 maj 2016 15:52
190 EUR
19 maj 2016 15:52
180 EUR
18 maj 2016 11:41
170 EUR
18 maj 2016 11:41
160 EUR
13 maj 2016 11:07
150 EUR
11 maj 2016 7:34
100 EUR
10 maj 2016 7:49
50 EUR