Madeleine Pyk – en samling F769

LITEN SKÅL, rödlera, Iris-fabriken (1897-1902), Borgå,

Grön och vit. Diameter 7,5 cm.

Obetydligt slitage. Krackelyr.

Klubbat pris
260
2 740
298
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (10 bud)
23 maj 2016 12:12
260 EUR
23 maj 2016 12:12
240 EUR
22 maj 2016 11:50
220 EUR
22 maj 2016 11:50
200 EUR
21 maj 2016 16:44
160 EUR
21 maj 2016 16:44
150 EUR
19 maj 2016 16:44
145 EUR
19 maj 2016 16:44
135 EUR
11 maj 2016 22:02
110 EUR
10 maj 2016 13:15
100 EUR