Madeleine Pyk – en samling F769

Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, SKOGSINTERIÖR.

Sign. Olja på dukpannå 38x46 cm.

Klubbat pris
2 000
21 080
2 289
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (5 bud)
24 maj 2016 17:06
2 000 EUR
20 maj 2016 9:39
1 850 EUR
11 maj 2016 8:09
1 800 EUR
10 maj 2016 21:31
600 EUR
9 maj 2016 18:18
500 EUR