Lea Nevanlinna

(Finland, Född 1925)
Lea Nevanlinna
(Finland, Född 1925)

LEA NEVANLINNA, SOFFBORD. 1950-tal.

Mahogny, mahognyfanerad oval skiva. Längd 110 cm, bredd 75 cm, höjd 50,5 cm.

Smärre slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
420
4 759
438
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (9 bud)
9 nov 2016 17:31
420 EUR
8
8 nov 2016 14:39
400 EUR
8 nov 2016 13:12
370 EUR
7 nov 2016 15:39
350 EUR
3 nov 2016 16:07
300 EUR
1 nov 2016 15:44
150 EUR
31 okt 2016 16:50
110 EUR
29 okt 2016 19:43
100 EUR
28 okt 2016 21:35
45 EUR