TAKLAMPA. Valinte Oy 1900-talets mitt.

Mässing, tre ljuspunkter, skärmarna invändigt vitlackerade. Diameter ca 55 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
2 150
24 661
2 250
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (32 bud)
10 nov 2016 15:36
2 150 EUR
10 nov 2016 15:36
2 050 EUR
10 nov 2016 15:36
2 000 EUR
10 nov 2016 15:34
1 850 EUR
10 nov 2016 15:34
1 800 EUR
10 nov 2016 15:27
1 750 EUR
9 nov 2016 22:31
1 700 EUR
9 nov 2016 21:28
1 650 EUR
9 nov 2016 21:27
1 600 EUR
9 nov 2016 21:27
1 600 EUR
9 nov 2016 19:47
1 550 EUR
9 nov 2016 19:46
1 500 EUR
9 nov 2016 19:46
1 500 EUR
9 nov 2016 19:46
1 400 EUR
9 nov 2016 19:46
1 350 EUR
9 nov 2016 19:45
1 250 EUR
9 nov 2016 19:45
1 200 EUR
9 nov 2016 19:45
1 150 EUR
9 nov 2016 19:45
1 100 EUR
9 nov 2016 19:24
1 050 EUR
9 nov 2016 19:24
1 000 EUR
9 nov 2016 17:09
920 EUR
9 nov 2016 14:24
900 EUR
9 nov 2016 8:08
750 EUR
8 nov 2016 20:12
670 EUR
8 nov 2016 18:36
650 EUR
8 nov 2016 17:47
590 EUR
5 nov 2016 16:03
550 EUR
5 nov 2016 13:49
500 EUR
4 nov 2016 18:19
350 EUR
1 nov 2016 14:51
300 EUR
31 okt 2016 19:41
200 EUR