Gunnel Nyman

(Finland, 1909-1948)
Gunnel Nyman
(Finland, 1909-1948)

GUNNEL NYMAN, VAS. Slöja. Sign. G. Nyman, Nuutajärvi Notsjö -54.

Klart glas med musch. Höjd 13 cm.

Obetydligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
380
4 359
398
Utropspris
400 - 500 EUR
Budhistorik (18 bud)
12
10 nov 2016 18:51
380 EUR
11
10 nov 2016 18:51
360 EUR
12
10 nov 2016 18:50
340 EUR
11
10 nov 2016 18:50
320 EUR
11
10 nov 2016 18:48
300 EUR
10
10 nov 2016 18:28
255 EUR
8
10 nov 2016 18:06
220 EUR
9
10 nov 2016 16:31
200 EUR
8
9 nov 2016 12:05
190 EUR
8 nov 2016 14:41
180 EUR
7 nov 2016 22:06
160 EUR
7 nov 2016 21:04
150 EUR
3 nov 2016 14:38
140 EUR
1 nov 2016 20:20
130 EUR
30 okt 2016 7:57
120 EUR
30 okt 2016 7:51
110 EUR
29 okt 2016 10:29
100 EUR
27 okt 2016 22:05
50 EUR