Elsa Elenius

(Finland, 1897-1967)
Elsa Elenius
(Finland, 1897-1967)

ELSA ELENIUS, KERAMISK URNA / VAS. Signerad.

Blå glasyr. Höjd 24 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
340
3 879
354
Utropspris
400 - 500 EUR
Budhistorik (9 bud)
9 nov 2016 20:20
340 EUR
9 nov 2016 9:27
320 EUR
9 nov 2016 9:27
300 EUR
9 nov 2016 9:27
280 EUR
9 nov 2016 9:27
260 EUR
7 nov 2016 13:20
200 EUR
3 nov 2016 22:18
180 EUR
2 nov 2016 17:10
160 EUR
28 okt 2016 16:56
150 EUR