Carl Gustaf Hiort af Ornäs

(Finland, 1911-1995)
Carl Gustaf Hiort af Ornäs
(Finland, 1911-1995)

CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, HYLLA, "Välipala" FÖR NUPPONEN.

Fyra våningar. Teakfaner. Mått 160 x 200 cm.

Små skador.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
2 300
26 381
2 407
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (34 bud)
8
10 nov 2016 22:15
2 300 EUR
10 nov 2016 22:15
2 200 EUR
8
10 nov 2016 22:15
2 100 EUR
10 nov 2016 22:15
1 750 EUR
8
10 nov 2016 22:15
1 700 EUR
10 nov 2016 8:13
1 650 EUR
10 nov 2016 8:13
1 600 EUR
7 nov 2016 23:29
1 550 EUR
7 nov 2016 18:22
1 500 EUR
7 nov 2016 13:43
1 450 EUR
7 nov 2016 13:43
1 400 EUR
7 nov 2016 8:43
1 350 EUR
7 nov 2016 8:43
1 300 EUR
7 nov 2016 8:15
1 250 EUR
7 nov 2016 8:15
1 200 EUR
7 nov 2016 8:15
1 150 EUR
7 nov 2016 8:15
1 100 EUR
4 nov 2016 16:12
1 050 EUR
4 nov 2016 16:12
1 000 EUR
4 nov 2016 16:12
920 EUR
4 nov 2016 16:12
900 EUR
4 nov 2016 16:11
820 EUR
4 nov 2016 16:11
800 EUR
4 nov 2016 9:00
770 EUR
4 nov 2016 9:00
750 EUR
31 okt 2016 10:04
710 EUR
29 okt 2016 19:08
690 EUR
29 okt 2016 12:50
670 EUR
29 okt 2016 12:50
650 EUR
28 okt 2016 23:59
620 EUR
28 okt 2016 2:47
600 EUR
28 okt 2016 0:07
100 EUR
27 okt 2016 23:16
75 EUR
27 okt 2016 20:53
30 EUR