GOLVLAMPA, ITSU. 1940-tal.

GOLVLAMPA, ITSU. 1940-tal.

Mässing. Naturvit tygskärm. Höjd ca 148 cm.

Sedvanligt slitage. Ej funktionstestad.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
600
6 882
628
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
9 nov 2016 14:38
600 EUR
1 nov 2016 19:42
400 EUR
1 nov 2016 1:31
370 EUR
31 okt 2016 19:43
295 EUR
28 okt 2016 21:46
275 EUR
27 okt 2016 22:29
250 EUR
27 okt 2016 16:15
200 EUR
27 okt 2016 10:26
30 EUR