Kauko Moisio

(Finland, Född 1928)
Kauko Moisio
(Finland, Född 1928)

KAUKO MOISIO, KONSTSMIDE, FAT. Sign. Kauko Moisio. 1980-tal.

Koppar. Mått 32x32 cm.

Smärre slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
465
5 334
487
Utropspris
300 - 400 EUR
Budhistorik (30 bud)
8
10 nov 2016 20:15
465 EUR
10 nov 2016 20:15
445 EUR
8
10 nov 2016 20:14
421 EUR
10 nov 2016 20:14
401 EUR
10 nov 2016 20:13
375 EUR
8
10 nov 2016 20:13
355 EUR
8
10 nov 2016 20:12
321 EUR
10 nov 2016 20:11
301 EUR
9
10 nov 2016 20:11
295 EUR
10 nov 2016 20:11
275 EUR
8
10 nov 2016 20:11
255 EUR
8
10 nov 2016 20:10
254 EUR
10 nov 2016 20:10
234 EUR
8
10 nov 2016 20:09
191 EUR
10 nov 2016 20:09
181 EUR
10 nov 2016 19:29
120 EUR
10 nov 2016 17:26
110 EUR
10 nov 2016 17:26
100 EUR
10 nov 2016 17:26
96 EUR
9 nov 2016 17:59
91 EUR
9 nov 2016 17:59
86 EUR
8 nov 2016 23:36
85 EUR
8 nov 2016 23:36
80 EUR
8 nov 2016 23:36
72 EUR
8 nov 2016 23:36
67 EUR
28 okt 2016 1:03
50 EUR
28 okt 2016 1:03
45 EUR
27 okt 2016 21:44
40 EUR
27 okt 2016 21:44
35 EUR
27 okt 2016 14:41
30 EUR