Olli Lyytikäinen

(Finland, 1949-1987)
Olli Lyytikäinen
(Finland, 1949-1987)

OLLI LYYTIKÄINEN, "SJÄLVPORTRÄTT MED GLAS I HAND", 1973.

Sign. 1973. Teckning 20,5x13,7 cm.

Nordiska Akvarellmuseet 2.3 -4.5 2014.

Klubbat pris
1 500
15 810
1 717
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Budhistorik (6 bud)
9 nov 2016 13:43
1 500 EUR
8 nov 2016 2:16
150 EUR
1 nov 2016 19:40
130 EUR
31 okt 2016 17:38
120 EUR
29 okt 2016 21:03
110 EUR
27 okt 2016 19:33
100 EUR