Madeleine Pyk – en samling F769

Kari Juva

(Finland, 1939-2014)
Kari Juva
(Finland, 1939-2014)

KARI JUVA, "KÖRSBÄRSTRÄDGÅRD".

Sign. -75. Olja på pannå 123x116 cm.

Klubbat pris
2 250
23 693
2 584
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Budhistorik (22 bud)
10 nov 2016 20:21
2 250 EUR
10 nov 2016 20:21
2 150 EUR
10 nov 2016 20:19
2 102 EUR
10 nov 2016 20:19
2 002 EUR
10 nov 2016 20:19
2 000 EUR
10 nov 2016 20:19
1 951 EUR
10 nov 2016 20:18
1 901 EUR
10 nov 2016 20:18
1 900 EUR
10 nov 2016 20:18
1 850 EUR
10 nov 2016 20:18
1 800 EUR
10 nov 2016 20:17
1 750 EUR
10 nov 2016 19:52
1 700 EUR
10 nov 2016 19:52
1 680 EUR
10 nov 2016 19:42
1 650 EUR
10 nov 2016 17:52
1 600 EUR
10 nov 2016 17:51
1 550 EUR
10 nov 2016 17:51
1 550 EUR
10 nov 2016 17:51
1 500 EUR
10 nov 2016 17:51
1 450 EUR
10 nov 2016 15:28
1 400 EUR
28 okt 2016 20:32
1 200 EUR
28 okt 2016 12:32
500 EUR