ALVAR AALTO, X-FOTS BORD. 1960-tal.

Solfjädersformad fot i björk, teakfanerad bordsskiva. 90x90 cm, höjd 56 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
520
5 964
544
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (9 bud)
8
10 nov 2016 21:40
520 EUR
10 nov 2016 18:58
500 EUR
6 nov 2016 16:35
400 EUR
31 okt 2016 16:46
300 EUR
30 okt 2016 6:14
250 EUR
29 okt 2016 21:02
60 EUR
29 okt 2016 2:32
55 EUR
29 okt 2016 1:03
50 EUR
28 okt 2016 17:19
30 EUR