Ben Af Schulten

(Finland, Född 1939)
Ben Af Schulten
(Finland, Född 1939)

BEN AF SCHULTEN, SAFARISTOLAR, 8 ST. Artek, 1970-tal.

Sits och rygg i brunt läder. Höjd 77 cm, bredd 60 cm, djup 50 cm.

Ställvis slitage på lädret.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
3 600
40 788
3 756
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (46 bud)
10 nov 2016 20:10
3 600 EUR
9
10 nov 2016 20:10
3 500 EUR
10 nov 2016 20:09
3 400 EUR
9
10 nov 2016 20:08
3 300 EUR
10 nov 2016 20:08
3 200 EUR
9
10 nov 2016 20:07
3 100 EUR
10 nov 2016 20:07
3 100 EUR
9
10 nov 2016 20:07
3 000 EUR
10 nov 2016 20:06
2 900 EUR
9
10 nov 2016 20:06
2 800 EUR
10 nov 2016 20:06
2 800 EUR
9
10 nov 2016 20:05
2 700 EUR
10 nov 2016 19:28
2 600 EUR
9
10 nov 2016 19:28
2 500 EUR
10 nov 2016 19:28
2 400 EUR
9
10 nov 2016 19:08
2 300 EUR
10 nov 2016 17:32
2 200 EUR
9
10 nov 2016 17:23
2 100 EUR
10 nov 2016 17:23
2 050 EUR
10 nov 2016 15:37
2 000 EUR
10 nov 2016 15:37
1 950 EUR
10 nov 2016 15:37
1 900 EUR
10 nov 2016 14:18
1 850 EUR
10 nov 2016 14:18
1 800 EUR
10 nov 2016 13:19
1 770 EUR
10 nov 2016 13:19
1 720 EUR
10 nov 2016 13:19
1 700 EUR
10 nov 2016 13:19
1 650 EUR
10 nov 2016 13:18
1 550 EUR
10 nov 2016 13:18
1 500 EUR
10 nov 2016 13:18
1 450 EUR
10 nov 2016 13:18
1 400 EUR
10 nov 2016 12:45
1 300 EUR
8
10 nov 2016 12:45
1 250 EUR
10 nov 2016 12:45
1 200 EUR
8
10 nov 2016 12:45
1 150 EUR
10 nov 2016 12:32
1 100 EUR
8 nov 2016 18:59
1 050 EUR
8 nov 2016 18:59
1 000 EUR
8 nov 2016 16:46
970 EUR
8 nov 2016 16:46
950 EUR
8 nov 2016 12:09
800 EUR
6 nov 2016 7:26
600 EUR
3 nov 2016 21:17
500 EUR
31 okt 2016 16:35
350 EUR
30 okt 2016 17:55
30 EUR