HÅRGARNSMATTA, tillverkare Aaltonens Mattväveri Kiikka, 1930-tal.

"Aamurusko". (Morgonrodnad). Mått 330 x 205 cm.

Slitage. Fläckar. Lagningar.

Klubbat pris
800
9 176
837
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (4 bud)
10 nov 2016 18:38
800 EUR
5 nov 2016 10:54
500 EUR
4 nov 2016 9:37
60 EUR
28 okt 2016 13:43
30 EUR