Arne Jones E1299

Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

AIMO OKKOLIN, FAT. Båt. Sign. Aimo Okkolin, Riihimäen Lasi Oy. Ca 1960.

Klar kristall. Längd 40 cm.

Obetydligt ytslitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

475
5 007
544
Utropspris
600 - 800 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
10 nov 2016 19:41
475 EUR
10 nov 2016 18:49
450 EUR
10 nov 2016 18:33
425 EUR
9 nov 2016 9:32
300 EUR
7 nov 2016 10:26
260 EUR
2 nov 2016 9:07
240 EUR
27 okt 2016 16:37
200 EUR