Arne Jones E1299

BORDSLAMPOR, ETT PAR. Tillverkade av Itsu. 1950-tal.

Mässing. Höjd 32 cm, diam. 26 cm.

Obetydligt ytslitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
925
9 750
1 059
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
10 nov 2016 18:04
925 EUR
10 nov 2016 18:01
905 EUR
10 nov 2016 18:01
900 EUR
10 nov 2016 18:01
870 EUR
10 nov 2016 18:01
850 EUR
10 nov 2016 17:59
800 EUR
10 nov 2016 17:59
780 EUR
10 nov 2016 17:59
760 EUR
10 nov 2016 17:58
740 EUR
10 nov 2016 17:55
720 EUR
10 nov 2016 17:27
700 EUR
30 okt 2016 6:49
650 EUR
27 okt 2016 22:54
100 EUR