Tapani Raittila

(Finland, 1921-2018)
Tapani Raittila
(Finland, 1921-2018)

TAPANI RAITTILA, STILLEBEN MED PÄRON.

Sign. 1999. Olja på pannå 28x23 cm.

Klubbat pris
1 350
15 485
1 413
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (23 bud)
10 nov 2016 16:49
1 350 EUR
10 nov 2016 16:49
1 300 EUR
10 nov 2016 16:48
1 250 EUR
10 nov 2016 16:48
1 200 EUR
10 nov 2016 15:52
1 150 EUR
10 nov 2016 15:46
1 100 EUR
10 nov 2016 15:46
1 050 EUR
10 nov 2016 15:44
1 000 EUR
10 nov 2016 15:44
980 EUR
10 nov 2016 15:44
960 EUR
10 nov 2016 15:44
940 EUR
10 nov 2016 15:43
920 EUR
10 nov 2016 15:43
900 EUR
10 nov 2016 15:43
880 EUR
10 nov 2016 15:43
860 EUR
10 nov 2016 15:43
840 EUR
10 nov 2016 15:43
820 EUR
10 nov 2016 9:59
800 EUR
2 nov 2016 21:00
581 EUR
1 nov 2016 21:03
561 EUR
30 okt 2016 15:51
541 EUR
28 okt 2016 20:03
521 EUR
27 okt 2016 11:38
501 EUR