Helena Tynell

(Finland, 1918-2016)
Helena Tynell
(Finland, 1918-2016)

HELENA TYNELL, KONSTGLAS. Sign. Helena Tynell Riihimäen lasi Oy Malli.

Klart och blått glas. Höjd 12 cm.

Litet kantnagg.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Formgivare

Klubbat pris
840
9 517
876
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (23 bud)
9 nov 2016 6:10
840 EUR
8 nov 2016 20:33
820 EUR
7 nov 2016 21:19
800 EUR
7 nov 2016 21:19
800 EUR
7 nov 2016 20:22
770 EUR
5 nov 2016 19:47
750 EUR
5 nov 2016 19:47
740 EUR
5 nov 2016 10:19
720 EUR
5 nov 2016 10:19
700 EUR
5 nov 2016 10:19
675 EUR
5 nov 2016 10:19
655 EUR
4 nov 2016 8:47
625 EUR
4 nov 2016 8:47
605 EUR
4 nov 2016 8:30
575 EUR
4 nov 2016 8:30
555 EUR
4 nov 2016 8:07
525 EUR
3 nov 2016 19:34
505 EUR
3 nov 2016 19:34
500 EUR
3 nov 2016 19:31
470 EUR
3 nov 2016 19:31
450 EUR
28 okt 2016 15:40
320 EUR
27 okt 2016 15:56
300 EUR
27 okt 2016 11:41
250 EUR