ITSU, TAKLAMPA. 1950-tal.

ITSU, TAKLAMPA. 1950-tal.

Femarmad. Mässingsfärgad stomme med kupor i opalglas. Blad- och blomsterdekor. Höjd 67 cm.

Sedvanligt slitage. Ej funktionstestad.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
720
8 215
749
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
9 nov 2016 18:32
720 EUR
9 nov 2016 18:32
700 EUR
9 nov 2016 18:31
690 EUR
3 nov 2016 20:04
670 EUR
30 okt 2016 18:52
650 EUR
29 okt 2016 23:41
600 EUR
28 okt 2016 9:21
500 EUR
28 okt 2016 9:11
450 EUR
27 okt 2016 16:02
400 EUR