Toini Muona

(Finland, 1904-1987)
Toini Muona
(Finland, 1904-1987)

TOINI MUONA, KERAMIKFAT. Sign. TM 1957.

Färgglasyr. Diam. 53 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
2 700
30 429
2 818
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
9 nov 2016 18:14
2 700 EUR
9 nov 2016 18:14
2 600 EUR
8 nov 2016 12:59
2 500 EUR
7 nov 2016 20:23
1 500 EUR
27 okt 2016 13:57
700 EUR