Edwin Lydén

(Finland, 1879-1956)
Edwin Lydén
(Finland, 1879-1956)

EDVIN LYDÉN, "VISION".

Sign. -32. Olja på pannå 72x53 cm.

Wäinö Aaltonens museum 11.6-19.9 2004; Södra Karelens konstmuseum, Lappeenranta 29.9-28.11 2004.

Klubbat pris
24 800
280 984
25 873
Utropspris
8 000 - 12 000 EUR
Budhistorik (33 bud)
9 nov 2016 20:39
24 800 EUR
9 nov 2016 20:39
24 600 EUR
9 nov 2016 20:38
24 200 EUR
9 nov 2016 20:38
24 000 EUR
9 nov 2016 20:38
23 200 EUR
9 nov 2016 20:38
23 000 EUR
9 nov 2016 20:37
22 200 EUR
9 nov 2016 20:37
22 000 EUR
9 nov 2016 20:37
21 200 EUR
9 nov 2016 20:37
21 000 EUR
9 nov 2016 20:35
20 201 EUR
9 nov 2016 20:35
20 001 EUR
9 nov 2016 20:34
17 001 EUR
9 nov 2016 20:34
16 801 EUR
9 nov 2016 20:32
16 601 EUR
9 nov 2016 20:32
16 401 EUR
9 nov 2016 20:30
16 201 EUR
9 nov 2016 20:30
16 001 EUR
9 nov 2016 20:29
15 600 EUR
9 nov 2016 20:29
15 400 EUR
9 nov 2016 20:27
15 200 EUR
9 nov 2016 20:27
15 000 EUR
9 nov 2016 20:27
12 201 EUR
9 nov 2016 20:27
12 001 EUR
9 nov 2016 20:27
10 201 EUR
9 nov 2016 20:27
10 001 EUR
9 nov 2016 20:27
8 200 EUR
9 nov 2016 20:27
8 000 EUR
4 nov 2016 10:46
7 000 EUR
29 okt 2016 20:47
4 444 EUR
27 okt 2016 23:46
3 333 EUR
27 okt 2016 14:00
2 222 EUR
27 okt 2016 14:00
300 EUR