Anu Penttinen

(Finland, Född 1974)
Anu Penttinen
(Finland, Född 1974)

ANU PENTTINEN, VAS. Magnitude. Sign. Anu Penttinen, 2005.

Omfångsglas i opal, klart och svart. Graverad dekor. Höjd 47 cm.

Obetydligt ytslitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
790
9 061
827
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (21 bud)
10 nov 2016 19:00
790 EUR
10 nov 2016 19:00
770 EUR
10 nov 2016 18:59
745 EUR
10 nov 2016 18:59
725 EUR
10 nov 2016 18:58
660 EUR
10 nov 2016 18:58
640 EUR
10 nov 2016 18:58
620 EUR
10 nov 2016 18:58
600 EUR
10 nov 2016 18:58
580 EUR
10 nov 2016 18:58
560 EUR
9 nov 2016 23:03
540 EUR
9 nov 2016 23:03
520 EUR
8 nov 2016 19:40
360 EUR
8 nov 2016 17:48
340 EUR
4 nov 2016 19:31
320 EUR
4 nov 2016 19:31
302 EUR
4 nov 2016 6:36
300 EUR
2 nov 2016 19:45
270 EUR
2 nov 2016 16:52
250 EUR
1 nov 2016 18:29
130 EUR
28 okt 2016 6:46
120 EUR