Markku Salo

(Finland, Född 1954)
Markku Salo
(Finland, Född 1954)

MARKKU SALO, collier, metall och glas, signerad Markku Salo 1992.

Collierets totala mått 23 x 31 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
205
2 323
214
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (13 bud)
9 nov 2016 20:28
205 EUR
9 nov 2016 20:28
195 EUR
9 nov 2016 8:45
180 EUR
5 nov 2016 20:48
170 EUR
4 nov 2016 21:41
160 EUR
4 nov 2016 21:41
150 EUR
4 nov 2016 21:41
150 EUR
4 nov 2016 21:40
130 EUR
4 nov 2016 21:40
120 EUR
4 nov 2016 17:25
110 EUR
1 nov 2016 21:36
100 EUR
1 nov 2016 20:16
50 EUR
29 okt 2016 13:31
40 EUR