Carl Gustaf Hiort af Ornäs

(Finland, 1911-1995)
Carl Gustaf Hiort af Ornäs
(Finland, 1911-1995)

CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, vitrin, "Näyttely-vitriini" tillverkare Huonekalu Mikko Nupponen Oy, 1950-tal.

Teakstomme, glasskåp med dubbla dörrar och hyllinredning. Bredd 82 cm, djup 30 cm, höjd 130 cm.

Smärre slitage. Fläckar.

Klubbat pris
1 600
18 352
1 674
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (42 bud)
10 nov 2016 21:37
1 600 EUR
10 nov 2016 21:36
1 550 EUR
10 nov 2016 21:36
1 500 EUR
10 nov 2016 21:36
1 450 EUR
10 nov 2016 21:36
1 400 EUR
10 nov 2016 21:36
1 350 EUR
10 nov 2016 21:36
1 300 EUR
10 nov 2016 21:35
1 250 EUR
10 nov 2016 21:35
1 200 EUR
10 nov 2016 21:35
1 150 EUR
10 nov 2016 21:35
1 100 EUR
10 nov 2016 21:35
1 065 EUR
10 nov 2016 21:35
1 050 EUR
10 nov 2016 21:32
1 000 EUR
10 nov 2016 21:32
985 EUR
10 nov 2016 21:32
980 EUR
10 nov 2016 21:32
960 EUR
10 nov 2016 21:32
955 EUR
10 nov 2016 21:32
920 EUR
10 nov 2016 21:30
900 EUR
10 nov 2016 21:30
880 EUR
10 nov 2016 21:30
865 EUR
10 nov 2016 21:29
845 EUR
10 nov 2016 21:29
825 EUR
10 nov 2016 21:29
820 EUR
10 nov 2016 21:29
800 EUR
10 nov 2016 21:29
780 EUR
10 nov 2016 21:28
760 EUR
10 nov 2016 21:28
740 EUR
3 nov 2016 19:37
720 EUR
3 nov 2016 19:37
700 EUR
3 nov 2016 19:37
675 EUR
3 nov 2016 19:37
655 EUR
3 nov 2016 19:37
625 EUR
3 nov 2016 19:37
605 EUR
3 nov 2016 19:10
570 EUR
3 nov 2016 19:10
550 EUR
2 nov 2016 22:40
520 EUR
2 nov 2016 22:40
500 EUR
28 okt 2016 15:49
440 EUR
28 okt 2016 15:49
420 EUR
27 okt 2016 15:55
400 EUR