Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

AIMO OKKOLIN, vas, "Näckros" signerad Aimo Okkolin, Riihimäen Lasi Oy.

Grön, fasetterad kristall. Diameter 15 cm, höjd 10 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
1 600
18 128
1 669
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (27 bud)
9
9 nov 2016 20:55
1 600 EUR
9 nov 2016 20:54
1 550 EUR
9
9 nov 2016 20:51
1 500 EUR
9 nov 2016 20:51
1 450 EUR
9
9 nov 2016 20:51
1 400 EUR
9 nov 2016 20:51
1 350 EUR
9
9 nov 2016 20:33
1 300 EUR
9 nov 2016 20:33
1 255 EUR
8 nov 2016 14:27
1 250 EUR
6 nov 2016 11:23
1 200 EUR
6 nov 2016 11:23
1 150 EUR
6 nov 2016 9:08
1 100 EUR
8
6 nov 2016 9:08
1 050 EUR
6 nov 2016 9:07
990 EUR
8
6 nov 2016 9:07
970 EUR
6 nov 2016 9:07
948 EUR
8
6 nov 2016 9:07
928 EUR
1 nov 2016 20:09
908 EUR
31 okt 2016 19:39
888 EUR
31 okt 2016 19:39
880 EUR
30 okt 2016 19:27
845 EUR
30 okt 2016 19:27
825 EUR
30 okt 2016 17:15
820 EUR
27 okt 2016 23:27
800 EUR
27 okt 2016 23:09
601 EUR
27 okt 2016 20:01
450 EUR
27 okt 2016 11:45
400 EUR