Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, STRANDBRÄNNINGAR.

Sign. -98. Olja på duk 35x50 cm.

2 800
31 556
2 952
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (10 bud)
14 dec 2016 17:28
2 800 EUR
14 dec 2016 17:25
2 700 EUR
14 dec 2016 17:24
2 600 EUR
14 dec 2016 16:32
2 500 EUR
14 dec 2016 16:31
2 400 EUR
12 dec 2016 20:13
2 300 EUR
4 dec 2016 22:53
2 200 EUR
3 dec 2016 12:13
2 100 EUR
1 dec 2016 22:49
2 000 EUR
1 dec 2016 13:36
100 EUR