Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
Elias Muukka
(Finland, 1853-1938)

ELIAS MUUKKA, BJÖRKDUNGE I SOMMARLANDSKAP.

Sign. 1892. Olja på duk 62x90 cm.

820
9 291
855
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (13 bud)
15 dec 2016 18:17
820 EUR
15 dec 2016 18:14
800 EUR
15 dec 2016 18:13
780 EUR
15 dec 2016 18:12
760 EUR
15 dec 2016 18:11
740 EUR
15 dec 2016 18:10
720 EUR
15 dec 2016 18:10
700 EUR
15 dec 2016 18:06
650 EUR
15 dec 2016 18:06
630 EUR
7 dec 2016 16:36
610 EUR
3 dec 2016 16:42
570 EUR
3 dec 2016 11:40
550 EUR
1 dec 2016 12:53
300 EUR