Madeleine Pyk – en samling F769

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

OSCAR KLEINEH, AFTONRODNAD I VIKEN.

Sign. Olja på duk 44x59 cm.

Proveniens

Kittendorff & Aagaard, Köpenhamn.

6 900
72 657
7 923
Utropspris
10 000 - 12 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
3 dec 2016 15:00
6 900 EUR
3 dec 2016 12:17
6 700 EUR
3 dec 2016 11:19
6 500 EUR