Juho Kyyhkynen

(Finland, 1875-1909)
Juho Kyyhkynen
(Finland, 1875-1909)

JUHO KYYHKYNEN, SOLNEDGÅNG I FJÄLLEN.

Sign. 1909. Olja på duk 103x190 cm.

Klubbat pris
7 820
89 695
8 184
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
Budhistorik (26 bud)
15 dec 2016 17:07
7 820 EUR
15 dec 2016 17:06
7 620 EUR
15 dec 2016 17:06
7 610 EUR
15 dec 2016 17:05
7 410 EUR
15 dec 2016 17:03
7 410 EUR
15 dec 2016 17:02
7 210 EUR
15 dec 2016 16:59
7 010 EUR
15 dec 2016 16:54
6 200 EUR
15 dec 2016 16:04
6 000 EUR
15 dec 2016 16:04
5 800 EUR
15 dec 2016 16:01
5 600 EUR
15 dec 2016 16:01
5 400 EUR
15 dec 2016 15:33
5 200 EUR
15 dec 2016 15:33
5 000 EUR
15 dec 2016 5:58
4 800 EUR
14 dec 2016 18:08
4 600 EUR
12 dec 2016 20:16
4 400 EUR
12 dec 2016 20:16
4 270 EUR
12 dec 2016 17:24
4 200 EUR
8 dec 2016 6:45
4 000 EUR
7 dec 2016 21:25
3 900 EUR
6 dec 2016 15:39
3 800 EUR
3 dec 2016 12:16
3 700 EUR
3 dec 2016 11:18
3 500 EUR
2 dec 2016 17:20
860 EUR
2 dec 2016 17:17
560 EUR