Madeleine Pyk – en samling F769

Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
Hjalmar Munsterhjelm
(Finland, 1840-1905)

HJALMAR MUNSTERHJELM, MÅNSKEN ÖVER DEN FÖRSTA SNÖN.

Sign. Olja på pannå 26x32 cm.

Konstnär

Klubbat pris
5 000
52 700
5 722
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
Budhistorik (12 bud)
14 dec 2016 20:10
5 000 EUR
12 dec 2016 21:38
4 200 EUR
8
11 dec 2016 19:03
4 000 EUR
10 dec 2016 18:08
3 900 EUR
9 dec 2016 22:25
3 800 EUR
6 dec 2016 17:06
3 700 EUR
4 dec 2016 21:16
3 600 EUR
3 dec 2016 21:58
3 500 EUR
3 dec 2016 12:16
3 200 EUR
3 dec 2016 11:16
3 000 EUR
2 dec 2016 14:47
1 000 EUR
2 dec 2016 7:11
150 EUR