Ellen Thesleff

(Finland, 1869-1954)
Ellen Thesleff
(Finland, 1869-1954)

ELLEN THESLEFF, TÄNKARE.

Sign. Etsning 9x9 cm.

Konstnär

Klubbat pris
920
10 424
960
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (26 bud)
14 dec 2016 17:56
920 EUR
14 dec 2016 17:55
900 EUR
14 dec 2016 17:55
880 EUR
14 dec 2016 17:55
880 EUR
14 dec 2016 17:55
860 EUR
14 dec 2016 17:55
840 EUR
14 dec 2016 17:41
820 EUR
14 dec 2016 17:39
800 EUR
14 dec 2016 17:39
780 EUR
14 dec 2016 17:39
780 EUR
14 dec 2016 17:34
760 EUR
14 dec 2016 17:26
740 EUR
14 dec 2016 16:38
720 EUR
14 dec 2016 16:38
700 EUR
14 dec 2016 11:14
680 EUR
14 dec 2016 11:01
660 EUR
13 dec 2016 21:30
640 EUR
13 dec 2016 21:30
640 EUR
13 dec 2016 20:30
620 EUR
13 dec 2016 17:07
600 EUR
13 dec 2016 17:07
580 EUR
13 dec 2016 17:07
560 EUR
12 dec 2016 20:22
540 EUR
12 dec 2016 20:11
520 EUR
10 dec 2016 17:32
500 EUR
1 dec 2016 12:16
300 EUR