Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

OSCAR KLEINEH, MÅNSKENSLANDSKAP.

Sign. Olja på duk 39x30 cm.

Åbo konstmuseum 2003.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
12 200
139 934
12 768
Utropspris
10 000 - 12 000 EUR
Budhistorik (40 bud)
8
15 dec 2016 17:14
12 200 EUR
15 dec 2016 17:14
12 000 EUR
8
15 dec 2016 17:14
12 000 EUR
15 dec 2016 17:14
11 800 EUR
8
15 dec 2016 17:13
11 600 EUR
15 dec 2016 17:13
11 400 EUR
8
15 dec 2016 17:13
11 200 EUR
15 dec 2016 17:13
11 000 EUR
8
15 dec 2016 17:13
11 000 EUR
15 dec 2016 17:12
10 800 EUR
8
15 dec 2016 17:12
10 600 EUR
15 dec 2016 17:12
10 400 EUR
8
15 dec 2016 17:12
10 200 EUR
15 dec 2016 17:11
10 000 EUR
8
15 dec 2016 17:11
9 800 EUR
15 dec 2016 17:11
9 600 EUR
8
15 dec 2016 17:10
9 400 EUR
15 dec 2016 17:10
9 200 EUR
8
15 dec 2016 17:10
9 000 EUR
15 dec 2016 17:10
8 800 EUR
8
15 dec 2016 17:09
8 600 EUR
15 dec 2016 17:09
8 400 EUR
8
15 dec 2016 17:08
8 200 EUR
15 dec 2016 17:08
8 000 EUR
8
15 dec 2016 17:08
7 800 EUR
15 dec 2016 17:04
7 600 EUR
8
15 dec 2016 17:04
7 400 EUR
15 dec 2016 17:03
7 200 EUR
8
15 dec 2016 17:02
7 000 EUR
15 dec 2016 16:01
6 800 EUR
15 dec 2016 15:36
6 600 EUR
15 dec 2016 15:26
6 400 EUR
15 dec 2016 15:15
6 200 EUR
12 dec 2016 11:13
6 000 EUR
7 dec 2016 21:27
3 800 EUR
3 dec 2016 12:17
3 700 EUR
3 dec 2016 11:21
3 500 EUR
2 dec 2016 17:08
500 EUR
2 dec 2016 2:42
432 EUR
1 dec 2016 19:22
30 EUR