Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

OSCAR KLEINEH, FARTYG PÅ HAVET.

Sign. Olja på duk 28x34

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
5 200
54 808
5 951
Utropspris
9 000 - 12 000 EUR
Budhistorik (6 bud)
15 dec 2016 17:28
5 200 EUR
15 dec 2016 17:20
5 000 EUR
10 dec 2016 10:34
4 600 EUR
7 dec 2016 21:29
3 700 EUR
3 dec 2016 12:20
3 400 EUR
3 dec 2016 11:29
3 000 EUR