Madeleine Pyk – en samling F769

Matti Karppanen

(Finland, 1873-1953)
Matti Karppanen
(Finland, 1873-1953)

MATTI KARPPANEN, ÖRN.

Sign. 1946. Olja på duk 88x69 cm.

Klubbat pris
2 723
28 700
3 116
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (10 bud)
15 dec 2016 18:39
2 723 EUR
15 dec 2016 18:39
2 623 EUR
15 dec 2016 18:26
2 322 EUR
15 dec 2016 18:26
2 222 EUR
15 dec 2016 16:57
2 100 EUR
3 dec 2016 15:06
2 000 EUR
3 dec 2016 12:24
1 900 EUR
3 dec 2016 11:55
1 800 EUR
3 dec 2016 9:46
1 500 EUR
3 dec 2016 6:38
500 EUR