Woldemar Toppelius

(Finland, 1858-1933)
Woldemar Toppelius
(Finland, 1858-1933)

WOLDEMAR TOPPELIUS, SOLNEDGÅNG VID KUSTEN.

Sign. 1919. Olja på pannå 23,5x31 cm.

Klubbat pris
1 450
16 632
1 517
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (33 bud)
10
15 dec 2016 18:11
1 450 EUR
15 dec 2016 18:11
1 400 EUR
15 dec 2016 18:10
1 350 EUR
10
15 dec 2016 18:10
1 300 EUR
15 dec 2016 18:10
1 300 EUR
10
15 dec 2016 18:09
1 200 EUR
15 dec 2016 18:09
1 150 EUR
10
15 dec 2016 18:09
1 100 EUR
10
15 dec 2016 18:08
970 EUR
15 dec 2016 18:07
950 EUR
10
15 dec 2016 18:07
930 EUR
15 dec 2016 18:03
830 EUR
9
15 dec 2016 17:49
810 EUR
15 dec 2016 16:59
790 EUR
8
15 dec 2016 16:59
770 EUR
15 dec 2016 15:49
750 EUR
9
15 dec 2016 15:49
730 EUR
15 dec 2016 15:45
710 EUR
8
15 dec 2016 15:45
690 EUR
12 dec 2016 16:34
670 EUR
11 dec 2016 14:25
650 EUR
11 dec 2016 14:25
650 EUR
11 dec 2016 13:44
620 EUR
11 dec 2016 13:44
600 EUR
11 dec 2016 13:44
580 EUR
11 dec 2016 13:44
560 EUR
11 dec 2016 7:17
540 EUR
10 dec 2016 12:08
520 EUR
10 dec 2016 8:43
500 EUR
7 dec 2016 22:22
420 EUR
7 dec 2016 7:29
400 EUR
6 dec 2016 11:53
270 EUR
3 dec 2016 11:59
250 EUR