Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

SANTERI SALOKIVI, ARBETARE PÅ ÅKERN.

Sign. -38. Olja på duk 44x56 cm.

Klubbat pris
4 000
45 080
4 174
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
Budhistorik (6 bud)
15 dec 2016 16:01
4 000 EUR
11 dec 2016 14:29
3 530 EUR
10 dec 2016 13:22
2 800 EUR
3 dec 2016 15:15
600 EUR
3 dec 2016 12:47
570 EUR
3 dec 2016 12:05
550 EUR