Albert Gebhard

(Finland, 1869-1937)
Albert Gebhard
(Finland, 1869-1937)

ALBERT GEBHARD, KVÄLLSRODD.

Sign. Olja på pannå 48x36 cm.

Klubbat pris
800
9 128
832
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (4 bud)
6 dec 2016 19:19
800 EUR
5 dec 2016 21:38
700 EUR
3 dec 2016 12:00
550 EUR
1 dec 2016 17:58
400 EUR