Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

SANTERI SALOKIVI, SOMMARDAG VID KUSTEN.

Sign. -39 Olja på duk 56x75 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
2 900
32 857
3 026
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
15 dec 2016 18:45
2 900 EUR
15 dec 2016 18:45
2 800 EUR
10 dec 2016 13:17
2 600 EUR
10 dec 2016 13:17
2 500 EUR
4 dec 2016 8:00
2 400 EUR
3 dec 2016 11:58
800 EUR
3 dec 2016 11:25
400 EUR