832774

VENNY SOLDAN-BROFELDT

BARN PÅ STRANDEN.

Sign. Olja på duk 48x35 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 500 - 4 000 EUR

    Slutpris

    3 901
    EUR
    41 006 SEK
    4 568 USD

    Budhistorik (22 bud)
    Acceptpris på 2 500 EUR uppnåddes