Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Venny Soldan-Brofeldt

(Finland, 1863-1945)
Venny Soldan-Brofeldt
(Finland, 1863-1945)

VENNY SOLDAN-BROFELDT, BARN PÅ STRANDEN.

Sign. Olja på duk 48x35 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konstnär

Klubbat pris
3 901
40 258
4 463
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
Budhistorik (22 bud)
8
14 dec 2016 17:18
3 901 EUR
10
14 dec 2016 17:18
3 801 EUR
8
14 dec 2016 17:17
3 701 EUR
10
14 dec 2016 17:17
3 601 EUR
8
14 dec 2016 17:17
3 501 EUR
10
14 dec 2016 17:17
3 401 EUR
8
13 dec 2016 2:00
3 301 EUR
9
12 dec 2016 21:07
3 201 EUR
8
11 dec 2016 16:43
3 100 EUR
9
11 dec 2016 13:24
3 000 EUR
8
9 dec 2016 21:33
2 900 EUR
9 dec 2016 21:33
2 800 EUR
8
9 dec 2016 21:27
2 700 EUR
9 dec 2016 21:15
2 600 EUR
8
7 dec 2016 0:31
2 500 EUR
3 dec 2016 12:13
1 900 EUR
2 dec 2016 22:34
1 850 EUR
2 dec 2016 16:29
1 800 EUR
2 dec 2016 5:44
1 750 EUR
1 dec 2016 22:46
1 700 EUR
1 dec 2016 20:44
1 050 EUR
1 dec 2016 14:49
1 000 EUR