Ali Munsterhjelm

(Finland, 1873-1944)
Ali Munsterhjelm
(Finland, 1873-1944)

ALI MUNSTERHJELM, ÅLANDSKAP.

Sign. Olja på duk 52x67 cm.

Klubbat pris
1 810
20 761
1 894
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (42 bud)
15 dec 2016 16:05
1 810 EUR
15 dec 2016 16:05
1 800 EUR
15 dec 2016 16:04
1 760 EUR
15 dec 2016 16:04
1 710 EUR
15 dec 2016 16:01
1 660 EUR
15 dec 2016 15:57
1 610 EUR
15 dec 2016 15:57
1 600 EUR
15 dec 2016 15:30
1 560 EUR
14 dec 2016 16:57
1 510 EUR
14 dec 2016 16:57
1 500 EUR
14 dec 2016 16:57
1 460 EUR
14 dec 2016 16:57
1 410 EUR
14 dec 2016 16:57
1 360 EUR
14 dec 2016 16:57
1 310 EUR
14 dec 2016 16:56
1 260 EUR
14 dec 2016 16:56
1 210 EUR
14 dec 2016 16:56
1 110 EUR
14 dec 2016 16:56
1 060 EUR
14 dec 2016 16:55
1 010 EUR
14 dec 2016 16:55
990 EUR
14 dec 2016 16:55
970 EUR
14 dec 2016 16:55
950 EUR
14 dec 2016 16:55
920 EUR
14 dec 2016 16:55
900 EUR
14 dec 2016 16:50
840 EUR
13 dec 2016 22:52
820 EUR
13 dec 2016 22:52
800 EUR
13 dec 2016 22:52
780 EUR
13 dec 2016 22:52
760 EUR
13 dec 2016 22:52
740 EUR
13 dec 2016 22:51
720 EUR
13 dec 2016 22:51
700 EUR
13 dec 2016 17:22
680 EUR
6 dec 2016 11:30
660 EUR
6 dec 2016 0:46
640 EUR
4 dec 2016 22:05
620 EUR
4 dec 2016 20:19
600 EUR
4 dec 2016 18:34
500 EUR
4 dec 2016 15:40
300 EUR
3 dec 2016 11:24
250 EUR
2 dec 2016 14:48
200 EUR
2 dec 2016 7:11
100 EUR