Madeleine Pyk – en samling F769

Fritz Jakobsson

(Finland, Född 1940)
Fritz Jakobsson
(Finland, Född 1940)

FRITZ JAKOBSSON, "JESSICA".

Sign. 1980. Olja på duk 17x14,5 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
600
6 324
687
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
14 dec 2016 13:26
600 EUR
9 dec 2016 15:58
380 EUR
2 dec 2016 22:33
360 EUR
2 dec 2016 14:44
340 EUR
2 dec 2016 6:44
320 EUR
2 dec 2016 2:52
300 EUR
1 dec 2016 22:57
250 EUR