Väinö Hämäläinen

(Finland, 1876-1940)
Väinö Hämäläinen
(Finland, 1876-1940)

VÄINÖ HÄMÄLÄINEN, MARKNAD PÅ JÄRNVÄGSTORGET I HELSINGFORS.

Sign. Olja på duk 60x73 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
3 600
40 572
3 757
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
Budhistorik (4 bud)
9 dec 2016 0:13
3 600 EUR
3 dec 2016 21:23
3 500 EUR
1 dec 2016 16:53
2 000 EUR
1 dec 2016 11:36
30 EUR