Frans Maexmontan

(Finland, 1847-1901)
Frans Maexmontan
(Finland, 1847-1901)

FRANS MAEXMONTAN, FARTYG UTANFÖR HELSINGFORS.

Sign. 1891. Olja på duk 95x72 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
2 600
29 458
2 713
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
12 dec 2016 20:17
2 600 EUR
3 dec 2016 21:57
2 500 EUR
1 dec 2016 22:58
2 000 EUR
1 dec 2016 17:15
100 EUR
1 dec 2016 11:44
30 EUR